Plasy P70

Plasy P70

Fiat Ducato
Alkowa

 

 


05_191238606403_2572465384

13_438329638911_2903902560

 

Podwozie

Proponowany przez nas pojazd to kamper całoroczny powstały na podwoziu Fiata Ducato. Samochód został wyposażony w bardzo oszczędny a zarazem dynamiczny silniej o mocy 150KM, co w połączeniu z sześciobiegową manualną skrzynią biegów daje najwyższy komfort jazdy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa samochód został wyposażony w takie systemy jak ABS, ESP, światła przeciwmgielne czy poduszki powietrzne kierowcy jak również pasażera. Camper został wyposażony w komputer pokładowy, klimatyzację, elektryczne atermiczne szyby, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka które zostały powiększone o dodatkowy zestaw lusterek obwodowych w połączeniu z kamerą cofania ułatwiają cofanie i parkowanie samochodem. Pojazd został wyposażony w centralny zamek z pilotem, komfortowe fotele kierowcy i pasażera posiadają regulację wysokości dodatkowo zostały wyposażone w podłokietniki. Fotele jak i cała tapicerka w samochodzie została wykonana z kremowej skóry. Szoferka została wyposażona w stację multimedialną która zawiera nawigację, radio Cd/Dvd/MP3, Dvd, USB, obsługa kart SD.

-długość pojazdu- 699cm

-szerokość pojazdu- 232cm

-wysokość pojazdu- 309cm

-podwozie z poszerzoną tylną osią zapewniającą lepszą stabilność pojazdu

-maksymalna masa całkowita 3500kg (kamperem można podróżować z prawem jazdy kat. B)

Wyposażenie części mieszkalnej

-podwójne łóżko w alkowie (nad kabiną kierowcy) z siatką zabezpieczającą - (220x156cm)

-podwójne łóżko w jadalni (po złożeniu stolika) – (180x120cm)

-piętrowe łóżko na tyle (dolne) – (210x87cm)

-piętrowe łóżko na tyle (górne z siatką zabezpieczającą) – (220x87cm)

-wygodny i przestronny salon/jadalnia wyposażony w stół z regulacją wysokości i położenia

-łóżko w alkowie składane, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się wewnątrz pojazdu

-garaż (po złożeniu łóżka, możliwość transportu skutera, rowerów, itp.)

-drzwi garażowe prawe/lewe (128x63cm)

-energooszczędne oświetlenie główne, oraz oświetlenie LED(dodatkowo każde łóżko, oraz alkowa i garaż wyposażone w lampki punktowe)

-ogrzewanie wody i powietrza Truma Combi 4 z rozprowadzeniem ciepłego powietrza po całym pojeździe (również alkowa i garaż)

-oddzielny akumulator części mieszkalnej

-panel kontrolny zbiorników i akumulatorów

-przeciw przepięciowe gniazda 220V z wyłącznikiem

-drzwi wejściowe z moskitierą

-przyciemniane szyby w części mieszkalnej z roletami i moskitierami

-klimatyzacja postojowa

-zbiornik wody czystej 100L

-podgrzewany zbiornik wody szarej 100L

-zewnętrzny schowek na 2 butle gazowe (2x11kg) wyposażony w bezpieczny zawór gazu

-TV, Stacja multimedialna z dodatkowym nagłośnieniem w części mieszkalnej

-szafa ubraniowa, półki, szuflady, schowki

Wyposażenie części kuchennej

Kuchnia została wyposażona w trzypalnikową kuchenkę gazową a automatycznym iskrownikiem i zabezpieczeniem przed ulatnianiem się gazu w razie zgaśnięcia płomienia. Kuchenka została również wyposażona w wygodną pokrywę ze szkła hartowanego, która powiększa powierzchnię na jakiej można przygotowywać smaczne posiłki. W zasięgu ręki znajduje się duża lodówka z oddzielnym zamrażalnikiem. Lodówka o pojemności 160l posiada wpełni zautomatyzowany system wyboru źródła zasilania. Kuchnia została również wyposażona w zlewozmywak i baterię ze stali szlachetnej podłączonej do centralnej instalacji ciepłej/zimnej wody. Ergonomiczne rozplanowanie powierzchni pozwoliło na ulokowanie tutaj gniazda 220V, szuflad półek czy szafki.

Wyposażenie łazienki

Łazienka w tym kamperze to połączenie luksusu jakie niesie jej niezwykłe wykonanie z ergonomią wykorzystania powierzchni na usytuowanie tu półek, szafki, gniazda 220V czy dużego lustra. Znajduje się tu kabina prysznicowa z drzwiami skrzydłowymi, umywalka, WC chemiczne Domestic ze zbiornikiem 19l z dostępem od zewnątrz samochodu praz okno dachowe które zapewnia wentylację jak również dopływ zawsze świeżego powietrza.

Wyposażenie dodatkowe

Kamper dla komfortu biwakowania został wyposażony w wydajną klimatyzację postojową, markizę Postor 3.5 metra, bagażnik na 4 rowery, baterie solarne z systemem kontroli naładowania akumulatorów oraz dodatkowy akumulator. Samochód posiada również przetwornice prądu 12/220V co umożliwia podłączenie m. in. laptopa, ładowarki, itp. Na wyposażeniu również znajduje się zestaw przyłączy tj. zestaw kabli wraz z adapterem do podłączenia zewnętrznego źródła prądu 220V, wąż do napełniania zbiornika czystej wody. W pojeździe znajduje się również zestaw mat termicznych na przednie szyby.

Bezpieczeństwo i komfort wyjazdu kamperem zapewnia zestaw niezbędny w każdej podróży tj. kamizelki odblaskowe, gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, komplet żarówek, zestaw naprawczy koła. Samochód został objęty ubezpieczeniem OC, AC, NNW i Assistance na terenie Europy w pakietach prestige.