Wypożyczane przez naszą Firmę kampery są w pełni wyposażone i dostosowane do dalekich podróży. Znajduje się w nich wszystko co niezbędne, aby podróż kamperem była przyjemnością.

W każdym z wynajmowanych kamperów znajduje się część sypialna, w której znajdują się miejsca do spania nawet dla 7 osób – w zależności od modelu. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę 3 palnikową, lodówkę oraz zlewozmywak. Wszystkie kampery posiadają własną łazienkę z umywalką, prysznicem i WC. Wszystkie wynajmowane samochody wyposażone są również w stację multimedialną wraz z nawigacją, telewizorem z dostępem do telewizji cyfrowej, markizą, bagażnikiem na rowery, kamerą cofania.

Ekskluzywne modele wynajmowanych kamperów posiadają również klimatyzację w części mieszkalnej.

Kamper to również jazda samochodem, dlatego dbamy, aby przemieszczanie się z miejsca na miejsce było wygodne i niemęczące, jak również bezpieczne. Wypożyczane Kampery są wyposażone w poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, elektrycznie ogrzewane i sterowane lusterka boczne, elektrycznie otwierane szyby w kabinie kierowcy, stację multimedialna z radiem, mp3 i nawigacją, ABS, tempomat, klimatyzację i wiele innych udogodnień.

Wynajmowane Kampery nie przekraczają ładowności 3,5 tony, więc do ich prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B.

 


 

odnosnikodnosnikodnosnikodnosnik